O stronie

Portal www.androidOS.pl istnieje od kwietnia 2009r. i jest odpowiedzią na brakujący sektor informacji na temat systemu Google Android OS. Prowadzony jest przez ludzi z pasją oraz wieloletnim doświadczeniem w branży systemów mobilnych. Mimo ogólnego zachwytu nad dziełem firmy Google dostrzegamy tu też wady nowego systemu, tym samym staramy się dostarczyć jak najbardziej rzetelne informacje, nie kryjąc krytyki.

Prócz newsów, znajdziesz tu również artykuły wśród których dowiesz się jak działa system Androidw praniu” czy też same urządzenia współpracujące z nim. Bardzo ważne są dla nas sprawy związane z Androidem i Polską, dlatego wśród informacji to one mają główny priorytet.

Prócz portalu, zapraszamy również na forum, co prawda jeszcze raczkujące, ale właśnie dzięki Tobie może się to zmienić. Zachęcamy do pisania tam postów, z dowolnymi pytaniami czy też problemami – postaramy się odpowiedzieć w każdej kwestii.

Podchodząc z dystansem do różnych opinii, w naszym portalu nie wpajamy (czy też wmawiamy dla własnego podbudowania ;) ), że jesteśmy najlepsi, pierwsi, najwięksi etc. Pozwól, że sam wyrobisz swoje zdanie, i albo nas nie polubisz albo tu wrócisz. :P

Pozdrawiamy,
Zespół androidOS.pl

Kontakt:
administrator – admin[at]androidos.pl

Pisz śmiało z dowolnym pytaniem/problemem/propozycją, odpowiemy na każdego maila, chyba że nie dojdzie ;)